Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Liplas - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Matejki

Nowy Wiśnicz(Liplas + 19 km)

439 000 zł50,50 m² 8 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Unikalna inwestycja z zachwycającymi widokami. Ruszyła sprzedaż 2 etapu! Oferujemy 18 nowoczesnych domów w stanie deweloperskim, każdy o powierzchni 50,5 m2, usytuowanych na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Łagiewniki,Kraków(Liplas + 24 km)

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - stabilny dochód Oferujemy na sprzedaż dom inwestycyjny na działce o powierzchni 315 m , idealny pod wynajem długoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Podłęże(Liplas + 10 km)

589 000 zł68,42 m² 8 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w domu w zabudowie bliżniaczej w Podłężu koło Krakowa. Podstawowe informacje: - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Swoszowice,Kraków(Liplas + 24 km)

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta sprzedaży - dom Z potencjałem inwestycyjnym W krakowie - swoszowice Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny przestronny dom z dużym potencjałem w spokojnej okolicy - dzielnica Bieżanów Prokocim Ta rozwojowa nieruchomość o powierzchni 150 m2,została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Górska

Lusina(Liplas + 21 km)

1 959 000 zł201,40 m² 9 726,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klasycznego domu osadzonego na pięknej, zielonej działce w Lusinie. Lokalizacja: - dom jest zlokalizowany w Lusinie, gminie Mogilany. - 1 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobczyce

Centrum,Dobczyce(Liplas + 10 km)

549 000 zł115 m² 4 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowy, nowoczesny dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym. Budynek jest w trakcie budowy według projektu renomowanej firmy. Umowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom 260m2 ( użytkowa 166 ) z widokiem na przegorzały/kraków. Lokalizacja: z pięknym widokiem na Przegorzały. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i tereny zielone. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sygneczów

Sygneczów(Liplas + 15 km)

800 000 zł109 m² 7 339,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 822 m²

Dom Z ogrodem I dodatkowym budynkiem gospodarczym 1 821,99 m | sygneczów | 1 km od krakowa wyjątkowa nieruchomość natura, komfort I potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Liplas

Liplas,małopolskie

1 299 000 zł138 m² 9 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 138m2. Położony na zadbanej działce z ogrodem i widokiem na las, w gminie Gdów. Dom posiada balkon z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Liplas

Liplas,małopolskie

569 000 zł6 500 m² 87,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duży dom na 65 -arowej działce położony w miejscowości Liplas, w gminie Gdów. Dom, podwójny garaż wolnostojący.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij